top of page

06 Nis Per

|

Erenköy, Kazım Karabekirpaşa Sok. No:8, 34738 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

KLASİK & CAZ GECESİ

Bu gece, klasik müziğin büyüleyici dünyasına adım atacak ve aynı zamanda caz müziğinin farklı ritimleri, cazın özgün ve enerjik tarzıyla birleşecek.

KLASİK & CAZ GECESİ
KLASİK & CAZ GECESİ

Saat ve Yer

06 Nis 2023 21:00

Erenköy, Kazım Karabekirpaşa Sok. No:8, 34738 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

   Sahnemizde  gerçekleşecek olan KLASİK & CAZ GECESİ, müzik tutkunlarını hem klasik hem de caz müziğinin en güzel örnekleriyle buluşturacak. Konservatuvar öğrencilerinin sahne alacağı bu özel gecede, her iki tarzın da farklı renkleri ve dokuları ustalıkla sergilenecek.

   Klasik müzik, müzik tarihindeki derin köklere sahip ve her dönemde kendine özgü bir tarzı olan bir müzik türüdür. Bu gece, klasik müziğin büyüleyici dünyasına adım atacak ve aynı zamanda caz müziğinin farklı ritimleri, cazın özgün ve enerjik tarzıyla birleşecek. Böylece müzikseverler, hem klasik hem de caz müziğinin en seçkin örneklerini aynı gece içinde dinleme fırsatı bulacak.

Konservatuvar öğrencilerinin performansları, müzikseverleri büyüleyecek nitelikte. Öğrencilerimiz, kusursuz tekniği ve müzikaliteyi bir arada harmanlayarak, dinleyicileri müziğin büyülü dünyasına davet edecekler. Klasik müzik repertuvarından seçtikleri eserlerde ustalıklarını sergileyecek olan öğrencilerimiz, ardından caz müziğinin özgün ritimlerine geçerek dinleyicileri farklı bir müzik yolculuğuna çıkaracaklar...

Biletler

  • KLASİK & CAZ GECESİ

    ₺100,00
    +₺2,50 service fee
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page